INGRAMMICRO
Bucuresti,
Str. Siret Nr. 95, Etaj 1 (Cyrom Center)
Pentru comenzi click pe contact
Luni-Vineri 09:00 - 18:00

Contact

Ingram Micro Distribution S.R.L. (Ingram Micro Romania)

CUI: RO 30798746
Numar de inregistrare in Registrul Comertului: J40/12010/17.10.2012
Capital subscris: 44.000 Lei

Cont Lei RO23 RZBR 0000 0600 1505 5155 Raiffeisen Bank S.A. – Agentia Buftea
Cont Lei RO65 BACX 0000 0008 2754 0000 UniCredit Tiriac Bank – Sucursala Marasesti
Cont EUR RO64 RZBR 0000 0600 1505 5193 Raiffeisen Bank S.A. – Agentia Buftea, RZBRROBU
Cont EUR RO38 BACX 0000 0008 2754 0001 UniCredit Tiriac Bank – Sucursala Marasesti, BACXROBU
Cont USD RO11 BACX 0000 0008 2754 0002 UniCredit Tiriac Bank – Sucursala Marasesti, BACXROBU

 

BUCURESTI
Adresa birouri: Str. Siret Nr. 95, Etaj 1 (Cyrom Center), Sector 1, Bucuresti, 012152
Program de functionare: Luni-Vineri 9.00 -18.00
Telefon: +40 752 056 037
Fax: +4 0357 819 743

 

Timisoara

Adresa birouri: Str. Gheorghe Doja, nr.18, ap. 6, 300192 Timisoara.

Andrei Racotea – Head of DCPOS andrei.racotea@ingrammicro.com 0744353120

 

Cluj

Adresa birouri:  Str Dorobantilor, nr. 44, ap. 8, Cluj-Napoca.

 

Iasi

Adresa birouri: Strada Elena Doamna, nr. 20-22, clădirea Bursa Moldovei, etaj 2.

Florin Bizu – Cisco Business Development Manager: florin.bizu@ingrammicro.com   0751511930

 


 

 

Adresa depozit: Str. Copilului Nr. 20A (Cyrom Center), Sector 1, Bucuresti, 012178
Program de functionare Luni – Vineri 9.00 – 18.00
Contact rapid: logistica-ro@ingrammicro.com

Adrian Malureanu

Logistic Representative

adrian.malureanu@ingrammicro.com

+40 742 245 055

______________

Lucian Stefanescu

Logistic Representative

lucian.stefanescu@ingrammicro.com

+40 755 061 409

____________

Florin Pestean

Logistic Representative

florin.pestean@ingrammicro.com 

+40 752 056 033

Mihai Galbura
Managing Director mihai.galbura@ingrammicro.com +40 749 037 105
Cătălina Popa
Marketing Coordinator marketing-ro@ingrammicro.com +40 752 056 037
Ionut Davidoiu
Cisco Business Unit Manager ionut.davidoiu@ingrammicro.com +40 727 240 321
Alexandra Tanase
Cisco Product Manager alexandra.tanase@ingrammicro.com +40 741 265 000
Alexandru Tofan
Cisco Business Development Manager alexandru.tofan@ingrammicro.com +40 799 600 799
Mihai Sarman
Cisco Services Lead mihai.sarman@ingrammicro.com +4 0741 225 593
Claudia Draghici
Cisco Operations Manager claudia.draghici@ingrammicro.com +40 746 285 871
Florin Bizu
Cisco Business Development Manager Moldova florin.bizu@ingrammicro.com +40 751 511 930
Mihaela Milea
Storage Sales Specialist – BU EMC mihaela.milea@ingrammicro.com +40 746 227 039
Valentin Stancu
Dell EMC Business Development Manager valentin.stancu@ingrammicro.com +40 726 884 644
Cornel Tutuianu
Dell EMC Technical Consultant cornel.tutuianu@ingrammicro.com +40 749 176 632
Loredana Dulgheru
DELL EMC Operations Manager loredanamihaela.dulgheru@ingrammicro.com +40 751 133 739
Costin Aruxandei
Business Unit Manager DC/POS costin.aruxandei@ingrammicro.com +40 752 056 041
Silviu Rosu
DC/POS Product Manager silviu.rosu@ingrammicro.com +40752056039
Natalia Nicu
Inside Sales natalia.nicu@ingrammicro.com +40 752 056 034
Aurelian Nemes
Business Developer DC/POS aurelian.nemes@ingrammicro.com 0755 026 033
Florentina Paraschiv
Operations Manager florentina.paraschiv@ingrammicro.com +40752056031
Maria Neagu
Operations Specialist maria.neagu@ingrammicro.com +40 721048184
Petri Ticlete
Data Center Sales Manager petri.ticlete@ingrammicro.com +40 720 112 705
Laurentiu Jidanasu
Senior Presales Consultant laurentiu.jidanasu@ingrammicro.com +40729825569
Alexandru Gilceava
Channel Development Manager Lenovo DCG alexandru.gilceava@ingrammicro.com +40 747 185 198
Marian Hertanu
Fujitsu Product Manager marian.hertanu@ingrammicro.com 0722580675
Ruxandra Dobre
Product Manager ruxandra.dobre@ingrammicro.com +40 722272467
Irina Ioniță
Key Account Manager irina.ionita@ingrammicro.com +40.741.292.944
Mădălina Mutică
Key Account Manager madalina.mutica@ingrammicro.com +40 741 198 999
Andreea Burghele
Operations Manager andreea.burghele@ingrammicro.com +40 741 287 986
Nicu Gabriel Dobrișor
Junior Product Manager Volume nicu.dobrisor@ingrammicro.com +40 752 288 464
George Gabriel Neculcea
Product Manager Volume george.neculcea@ingrammicro.com +40 751 517 629
Cătălin Snop
Key Account Manager catalin.snop@ingrammicro.com +40755 089 930
Robert Bota
Business Unit Leader for Unified Communications robert.bota@ingrammicro.com +40 740 238 900
Monica Marinescu
Networking Operations Manager monica.marinescu@ingrammicro.com  +40 754 226 979
Codruta Ghiman
Finance Controller codruta.ghiman@ingrammicro.com +40723363353
Robertina Dragomir
Senior Accountant robertina.dragomir@ingrammicro.com +40 752 056 036
Raducanu Nicoleta
Senior Accountant nicoleta.raducanu@ingrammicro.com +0 741 265 020
Elena Nedelcu
Credit Controler elena.nedelcu@ingrammicro.com +40 752 056 002
Adrian Malureanu
Logistic Coordinator adrian.malureanu@ingrammicro.com